четвртак, април 18, 2024
NaslovnaUncategorizedŽkk Mileševka pobedila bivšeg prvoligaša ekipu Vršac

Žkk Mileševka pobedila bivšeg prvoligaša ekipu Vršac

Žkk Mileševka je ovog vikenda nastavila takmičenje u Drugoj ženskoj ligi Srbije, i zasluženo slavila na gostovanju u Vršcu rezultatom 72-63 /13-19,11-24,19-16,20-13/.Фотографија корисника ŽKK Mileševka
Ekipa Vršca je bivši prvoligaš i višestruki prvak države, u svakom slučaju ekipa za respekt, zbog svoje bogate prošlosti ali i zbog trenutnog kvaliteta. Ipak, košarkašice Mileševke su veoma dobro odigrale pogotovo prvu i drugu četvrtinu gde je prednost iznosila i 21 poen. Фотографија корисника ŽKK Mileševka
U trećoj četvrtini je došlo do pada koncentracije, umor od dugačkog putovanja /blizu 400km/ je sustigao naše košarkašice, ali su ipak smogle snage da sačuvaju prednost do kraja utakmice i u Prijepolje se vrate sa nova dva boda koja ih ostavljaju u trci za visok plasman i eventualnu borbu za ulazak u Prvu ligu Srbije.