Završene MOSI 2019. u Sokolcu SPORTISTI DONELI 12 MEDALJA PRIJEPOLJU

Po tradiciji poslednji dan MOSI-ja rezervisan je za finale muškog fudbala. Utakmica, u kojoj su se sastali Požega i Nova Varoš, počela u 10 sati, na stadionu Sportskog centra „Bara“, dok je tačno u podne počela ceremonija svečanog zatvaranja Igara. Tom prilikom su uručene medalje najboljima u svim disciplinama. Na kraju ove ceremonije domaćini su zastavu Igara predati sportistima Nove Varoši, gradu koji će naredne godine ugostiti učesnike 57. MOSI.

Osvojene medalje prijepoljskih sportista   3 zlatne, 5 srebrnih i 4 bronzane. ČESTITAMO :

Bronza i 4 mesto na 800 zene.

Bronaza skok u vis Tarik Hadzalic

Zene 1500m

2.mesto-Saima Muric

 

https://foruminfo.rs/wp-content/uploads/2019/07/66660592_2157570377702228_6929075132388343808_n.jpg5 MEDALJA ZA PRIJEPOLJE U ATLETICI
3000 M ZENE U KONKURENCIJI OLIVERE JEVTICФотографија корисника Milovan Milicevic

ZLATO PRIJEPOLJE
ODBOJKA NA PESKU ZENEФотографија корисника Milovan Milicevic

PRVO ZLATO ZA PARA MOSI KUGLA
HAMED PODBICANIN

Фотографија корисника Milovan Milicevic

Srebro u košarci žene.

Фотографија корисника ŽKK Mileševka

MOSI 2019 SOKOLAC RUKOMETAŠI PRIJEPOLJA SREBRO

KOŠARKA MUŠKARCI ZLATO

Фотографија корисника Milovan Milicevic

Tokom igrara u Sokolcu, svoju prezentaciju održali su i predstavnici narednog grada, domaćina MOSI.

Predstavljen je promo film u kome su prikazani potencijali Nove Varoši, kako sportski, tako i turistički. Predsednik opštine Nova Varoš Rade Vasiljević je, u svom obraćanju predstavnicima medija i gostima, poručio da se već sada radi na infrastrukturi i da će domaćini 57. smotre „sporta i mladosti“ na najbolji mogući način ugostiti sve sportiste, novinare i goste, koji dođu, tokom narednog leta, u grad na obroncima Zlatara.

Ljubomir Vranić, predstavnik Sportskog saveza Nove Varoši, kaže da je u planu otvaranje velikog fudbalskog terena na 1200 metara nadmorske visine. Po ugledu na ovogodišnjeg domaćina igara koji je uložio veliku energiju i funansijska sredstva da sto spremnije dočekaju MOSI, to isto će učiniti i Nova Varoš. Radiće se rekonstrukcija postojećeg stadiona na Branoševcu, produženju atletske staze, ali i na terenima za male portove, kako u samom gradu, tako i na Zlataru. Vranić kaže da neće biti problema ni sa smeštajnim kapacitetima, jer, prema njegovim rečima, Nova Varoš već sada poseduje preko 1000 mesta, kako hotelskog tako i privatnog smeštaja. Nova Varoš već godinama promoviše i sport i turizam, poručio je Ljubomir Vranić.

U nastavku objavljujemo kompletne rezultate sa takmičenja.

800 m (Ž)   –   3. jul  19:00

1. mesto Jelena Gajić – Sokolac                               vreme   2:11:81
2. mesto Slađana Perunović – Bijelo Polje          vreme   2:16:90 
3. mesto Saima Murić – Prijepolje                         vreme   2:17:90

1500 m (M)   –   3. jul  19:05

1. mesto Stefan Ćuković – Sokolac                          vreme   4:10:95 
2. mesto Uroš Gutić – Sokolac                                  vreme   4:14:20 
3. mesto Sreto Krstić – Rogatica                             vreme   4:18:73

disk (M)   –   4. jul  16:30

1. mesto Ivan Ćebić – Rogatica                                     41:26 m              
2. mesto Sava Vulović – Pljevlja                                  32:38 m        
3. mesto Bajan Ašonja – Rogatica                               32:32 m

disk (Ž)   –   4. jul  16:30

1. mesto Ana Bošković – Mojkovac                      33:33 m               
2. mesto Željka Bartula – Sokolac                        31:20 m            
3. mesto Anđela Rosić – Mojkovac                      30:30 m

100 m prepone (Ž)    17:00

1. mesto Mladena Petrušić – Sokolac                     vreme   14:51              
2. mesto Ana Mrvaljević – Bijelo Polje                  vreme   15:71
3. mesto Nikolija Stanivuković – Sokolac             vreme   16:16

110 m prepone (M)     17:15

1. mesto Alesandro Manojlović – Sokolac         vreme   15:81                
2. mesto Željko Todorović – Sokolac                  vreme   19:00            
3. mesto nema

Koplje (M)   –   4. jul  17:15

1. mesto Aleksandar Lučić – Sokolac                 63:27 m
2. mesto Ratko Đurović – Sokolac                       57:12 m 
3. mesto Lazar Tanasijević – Priboj                    51:90 m

vis (M)   –   4. jul  18:00

1. mesto Božidar Marković – Bajina Bašta          2:00 m
2. mesto Duško Marić – Sokolac                            1:85 m 
3. mesto Tarik Hadžalić – Prijepolje                     1:80 m 

dalj (Ž)   –   4. jul  18:00

1. mesto Ljiljana Matović – Bajina Bašta             5:83 m
2. mesto Tijana Karadarević – Bajina Bašta         5:50 m
3. mesto Jana Dragutinović – Priboj                       5:45 m   

800 m (M)   –   4. jul  18:40                      

1. mesto Stefan Ćuković – Sokolac                      vreme   1:52:94                
2. mesto Bojan Stanišić – Užice                           vreme   1:53:37           
3. mesto Uroš Gutić – Sokolac                             vreme   1:58:93 

100 m (M)   –   4. jul  19:00

1. mesto Filip Ištvanović – Berane                        vreme   10:93
2. mesto Nikola Vasković – Rogatica                   vreme   11:35
3. mesto Emir Ćatović – Pljevlja                           vreme   11:50

Kugla (Ž)   –   4. jul  19:00

1. mesto Mladena Petrušić – Sokolac                  11:35 m          
2. mesto Željka Bartula – Sokolac                        11:22 m
3. mesto Ana Bošković – Mojkovac                      10:82 m

troskok (M)   –   4. jul  19:00

1. mesto Mihajloo Memedović – Sokolac           13:72 m
2. mesto Jovica Božović – Pljevlja                        13:62 m
3. mesto Aleksandar Lučić – Sokolac                  12:28 m

100 m (Ž)   –   4. jul  19:10

1. mesto Dajana Petković – Pljevlja                       vreme   12:60
2. mesto Tatjana Zekić – Sokolac                          vreme   13:47
3. mesto Anica Bartula – Sokolac                          vreme   13:61

1500 m (Ž)   –   4. jul  19:20

1. mesto Slađana Perunović – Bijelo Polje             vreme   4:37:82 
2. mesto Saima Murić – Prijepolje                            vreme   4:38:00
3. mesto Meira Mehmedović – Prijepolje              vreme   4:50:23

400 (Ž)   –   4. jul  19:40

1. mesto Dajana Petković – Pljevlja                          vreme   58:11
2. mesto Marija Živković – Berane                           vreme   1:04:73 
3. mesto Milena Perišić – Bijelo Polje                     vreme   1:06:01

400 m (M)   –   4. jul  19:50

1. mesto Marko Jovićić – Užice                                   vreme   49:89
2. mesto Nikola Vasković – Rogatica                        vreme   50:29
3. mesto Matija Đurović – Bijelo Polje                     vreme   51:72 

dalj (M)   –   5. jul  18:00

1. mesto Jovica Božović – Pljevlja                                  6:30 m
2. mesto Matija Radović – Bijelo Polje                          6:25 m 
3. mesto Dejan Jovanović – Bajina Bašta                     5:96 m

vis (Ž)   –   5. jul  18:30

1. mesto Mladena Petrušić – Sokolac                            1:80 m   /NOVI REKORD MOSI/ 
2. mesto Sara Lučić – Sokolac                                          1:70 m
3. mesto Zorana Bukvić – Priboj                                     1:70 m

Koplje (Ž)   –   5. jul  18:30

1. mesto Ana Bošković – Mojkovac                                   43:72
2. mesto Nikolija Stanivuković – Sokolac                      40:40 
3. mesto Anđela Kovačević – Sokolac                              36:00

3000 m (M)   –   5. jul  18:40

1. mesto Stefan Ćuković – Sokolac                     vreme   9:00:56 
2. mesto Milan Mitrović – Užice                      vreme   9:15:53 
3. mesto Božidar Vujić – Sokolac                     vreme   9:29:95

3000 m (Ž)   –   5. jul  19:00

1. mesto Olivera Jevtić – Užice                                     vreme   10:00:70 
2. mesto Slađana Perunović – Bijelo Polje               vreme   10:07:47 
3. mesto Saima Murić – Prijepolje                              vreme   10:37:88 

Kugla (M)   –   5. jul  19:00

1. mesto Risto Drobnjak – Bijelo Polje            16:21 m             
2. mesto Marko Lubarda – Sokolac               15:14 m
3. mesto Sava Vulović – Pljevlja                   13:94 m

Troskok (Ž)   –   5. jul  19:00

1. mesto Ljiljana Matović – Bijelo Polje          12:24 m
2. mesto Jana Dragutinović – Priboj            11:70 m
3. mesto Tijana Karadarević – Bajina Bašta     11:57 m

200 m (Ž)   –   5. jul  19:20

1. mesto Nikolija Stanivuković – Sokolac                   vreme  26:44
2. mesto Amina Suljević – Bijelo Polje                  vreme   27:27 
3. mesto Tijana Zekić – Sokolac                  vreme 27:60

200 m (M)   –   5. jul  19:30

1. mesto Nikola Vasković – Rogatica                 vreme   22:36
2. mesto Edin Erović – Bijelo Polje                 vreme   22:43
3. mesto Alesandro Manojlović – Sokolac                 vreme   23:00

4×100 m (Ž)   –   5. jul  19:50

1. mesto Sokolac                                   vreme   50:86
2. mesto Bijelo Polje                             vreme   52:04 
3. mesto Priboj                                      vreme   53:19 

4×100 m (M)   –   5. jul  20:00

1. mesto Bijelo Polje                     vreme   44:79
2. mesto Priboj                      vreme   46:73
3. mesto Goražde                     vreme   50:12 

 


KOŠARKA /Ž/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u ženskoj konkurenciji igraju se na terenu kod Osnovne škole

Grupa A                                      Grupa B
Prijepolje                                        Sokolac
Priboj                                              Nova Varoš
Užice                                               Požega

Četvrtak, 04. jul

08:00  Priboj – Užice                     37 : 18
09:15   Nova Varoš – Sokolac   37 : 23
18:00  Prijepolje – Priboj          20 : 0  B.B.       
19:15   Požega – Nova Varoš        41 : 39

Petak, 06. Jul                                                            Subota, 07. Jul

08:00  Prijepolje – Užice       36 : 25                             16:30   Priboj – Sokolac          31 : 24  (za 5 mesto)
09:15   Sokolac – Požega      20 : 55                                17:45   Užice – Nova Varoš    22 : 47   (za 3 mesto)

Subota, 07. Jul
19:00   Prijepolje – Požega        41 : 53   za 1 i 2

TABELA

1. mesto Požega                   
2. mesto Prijepolje                     
3. mesto Nova Varoš                     

KOŠARKA /M/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u muškoj konkurenciji igraju se na dva terena kod sportske dvorane i “Lameli“

Grupa A                                            Grupa B                                  Grupa C
Požega
                                                 Nova Varoš                                Rogatica
Srebrenica                                            Pljevlja                                        Bajina Bašta
Priboj                                                    Sevojno                                        Ivanjica
Prijrpolje                                              Čajetina                                       Sokolac

Četvrtak, 04. jul

08:00  Priboj – Srebrenica                    37 : 47
08:00  Pljevlja – Sevojno                       48 : 32
09:15   Požega – Prijepolje                     19 : 52
09:15   Bajina Bašta – Ivanjica             32 : 47
10:30   Nova Varoš – Čajetina             51 : 34
10:30   Rogatica – Sokolac                    38 : 36
15:30   Srebrenica – Prijepolje        19 : 57
16:45   Priboj – Požega                   31 : 26
17:30   Nova Varoš – Pljevlja     49 : 56
18:45   Rogatica – Bajina Bašta      58 : 36
19:15    Čajetina – Sevojno     32 : 40
20:00  Sokolac – Ivanjica   64 : 57

Petak, 05. Jul

08:00  Požega – Srebrenica       43 : 59
0/:00   Ivanjica – Rogatica       35 : 74
09:15   Prijepolje – Priboj       57 : 20
09:15   Sevojno – Nova Varoš  52 : 46
10:30   Pljevlja – Čajetina        54 : 48
10:30   Bajina Bašta – Sokolac   34 : 57 
18:00   Sevojno – Sokolac       39 : 42
19:15    Pljevlja – Rogatica       49 : 58

Subota, 06. Jul

09:00  Požega – Čajetina         54 : 50
09:00  Srebrenica – Sevojno     27 : 32
10:15   Priboj – Nova Varoš      36 : 34
10:15   Prijepolje – Pljevlja       49 : 47
16:30  Bajina Bašta – Požega     38 : 35
16:30  Sokolac – Srebrenica      46 : 39
17:45  Ivanjica – Priboj              30 : 41
17:45  Rogatica – Prijepolje       34 : 64

TABELA

1. mesto Prijepolje                   
2. mesto Rogatica                       
3. mesto  Pljevlja   

 


ODBOJKA /Ž/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u ženskoj konkurenciji igraju se na terenima kod Osnovne škole i kod Suda

Kvalifikacioni meč 13:00 Priboj – Rudo    2 : 0

Grupa A                                    Grupa B                            Grupa C                                 Grupa D
Sokolac                                          Foča                                        Pljevlja                                       Ivanjica
Goražde                                         Požega                                  Višegrad                                     Čajetina
Kalinovik                                       Priboj                                     Bajina Bašta                              Priješplje
Rudo (Arilje odustalo)                Nova Varoš                           Rogatica                                     Srebrenica

Četvrtak, 04. jul

08:00  Sokolac – Rudo                          2 : 0
08:00  Foča – Priboj                              2 : 0
09:15   Goražde – Kalinovik                2 : 0
09:15   Požega – Nova Varoš               2 : 0
10:30   Ivanjica – Srebrenica              2 : 0
10:30   Pljevlja – Rogatica                    2 : 0
11:45    Čajetina – Prijepolje               2 : 0
11:45    Višegrad – Bajina Bašta         2 : 0
15:30    Rudo – Kalinovik                    0 : 2
15:30    Nova Varoš – Priboj             2 : 0
16:45    Foča – Požega                           2 : 0
16:45    Ivanjica – Čajetina              2 : 1
18:00   Srebrenica – Prijepolje          2 : 0
18:00   Rogatica – Bajina Bašta         0 : 2
19:15    Sokolac – Goražde             1 : 2
19:15    Pljevlja – Višegrad              0 : 2

Petak, 05. Jul

08:00  Goražde – Rudo          2 : 0
08:00  Požega – Priboj            2 : 0
09:15   Kalinovik – Sokolac      1 : 2
09:15   Nova Varoš – Foča         0 : 2
10:30   Čajetina – Srebrenica     2 : 1
10:30   Višegrad – Rogatica       2 : 0
11:45    Prijepolje – Ivanjica      0 : 2
11:45    Bajina Bašta – Pljevlja     2 : 0

15:30   Rudo – Prijepolje          0 : 2   (VII)
15:30   Priboj – Rogatica       2 : 0      (VIII)
16:45   Kalinovik – Srebrenica     2 : 0     (V)
16:45  Nova Varoš – Pljevlja     2 : 1      (VI)
18:00  Sokolac – Čajetina       0 : 2      (III)
18:00  Požega – Bajina Bašta     2 : 1       (IV)
19:15   Goražde – Ivanjica        2 : 1       (I)
19:15   Foča – Višegrad        2 : 0  (II)   

Subota, 06. Jul

09:00  Rudo – Rogatica                    2 : 0     (za 15. mesto)
09:00  Prijepolje – Priboj               1 : 2     (za 13. mesto)
10:15   Srebrenica – Pljevlja          2 : 0    (za 11. mesto)
10:15   Kalinovik – Nova Varoš     2 : 0  (za 9. mesto)
11:30   Sokolac – Bajina Bašta       2 : 0    (za 7. mesto)
11:30   Čajetina – Požega             2 : 1    (za 5. mesto)
17:00   Ivanjica – Višegrad           0 : 2      (za 3. i  4. mesto)
18:15   Goražde – Foča                  2 : 1     (za 1.  i  2.  mesto)

TABELA

1. mesto Goražde                   
2. mesto Foča                     
3. mesto Višegrad  

ODBOJKA /M/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u muškoj konkurenciji igraju se na jednom terenu kod sportske dvorane

Ekipe učesnice: Bajina Bašta, Prijepolje, Sokolac, Priboj

Četvrtak, 04. jul

11:45    Bajina Bašta – Sokolac       0 : 2
13:00   Priboj – Prijepolje                0 : 2
15:00   Sokolac – Prijepolje             1 : 2
16:15    Bajina Bašta – Priboj          2 : 0

Petak, 05. Jul

11:45   Priboj – Sokolac                     0 : 2
16:30  Prijepolje – Bajina Bašta    1 : 2

TABELA

1. mesto Sokolac                  
2. mesto Prijepolje                    
3. mesto Bajina Bašta 

 


RUKOMET /M/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Sve utakmice se igraju u sportskoj dvorani

Grupa A                                            Grupa B                                  Grupa C

Priboj                                                     Nova Varoš                                 Prijepolje
Arilje                                                      Bijelo Polje                                  Berane
Pljevlja                                                   Višegrad                                       Požega
Užice                                                      Mojkovac                                     Sokolac

Četvrtak, 04. jul

08:00  Priboj – Užice                               30 : 22
09:00  Nova Varoš – Mojkovac            35 : 18
10:00  Prijepolje – Sokolac                    19 : 22
11:00   Arilje – Pljevlja                             17 : 18
12:00  Bijelo Polje – Višegrad               31 : 23
13:00  Berane – Požega                           29 : 21
15:00  Priboj – Arilje                           21 : 13
16:00  Nova Varoš – Bijelo Polje      23 : 11
17:00  Prijepolje – Berane             13 : 8
18:00  Užice – Pljevlja                  15 : 23
19:00  Mojkovac – Višegrad             17 : 23
20:00  Sokolac – Požega               18 : 13

Petak, 05. Jul

08:00  Arilje – Užice               29 : 24
09:00  Bijelo Polje – Mojkovac     28 : 17
10:00   Berane – Sokolac       24 : 19
11:00   Pljevlja – Priboj               18 : 22
12:00  Višegrad – Nova Varoš   24 : 28
13:00  Požega – Prijepolje      11 : 28
16:00  Mojkovac – Požega   31 : 18
17:15   Višegrad – Sokolac     25 : 29
18:30  Bijelo Polje – Berane      22 : 30
19:45  Nova Varoš – Prijepolje   20 : 20

Subota, 06. Jul

09:00  Užice – Mojkovac          27 : 16
10:15   Arilje – Višegrad           37 : 31
11:30   Pljevlja – Bijelo Polje   23 : 26
12:45   Priboj – Nova Varoš    23 : 15
16:00  Požega – Užice            18 : 24
17:15   Sokolac – Arilje           10 : 0   P. F.
18:30  Berane – Pljevlja           10 : 0   P. F.
19:45   Prijepolje – Priboj        17 : 23

TABELA

1. mesto Priboj                   
2. mesto Prijepolje                     
3. mesto Nova Varoš 

FUDBAL /Ž/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Fudbalski turnira se igra na gradskom stadionu “Bara“ i pomoćnom terenu stadiona “Bara“

Učesnici turnira: Pljevlja, Rogatica, Požega, Sokolac, Goražde

Četvrtak, 04. jul

10:30  Goražde – Sokolac         6 : 0

Petak05Jul

10:30  Rogatica – Požega         0 : 4
10:30  Pljevlja – Goražde          3 : 0

Subota, 06. Jul

17:00  FINALE: Požega – Pljevlja          0 : 8

TABELA

1. mesto Pljevlja                   
2. mesto Požega                     
3. mesto Goražde  

FUDBAL /M/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice fudbalskog turnira se igraju na gradskom stadionu “Bara“ i pomoćnom terenu stadiona “Bara“

Učesnici turnira: Pljevlja, Rogatica, Požega, Rudo, Sokolac, Višegrad, Čajniče, Mojkovac, Nova Varoš, Plužine, Kolašin, Srebrenica, Priboj.

Srijeda, 03. jul

18;15  Sokolac – Rudo                   4 : 2

Četvrtak, 04. jul

08:30  Rogatica – Požega             3 : 3  penalima 6 : 7
08:30  Višegrad – Čajniče            0 : 1
10:30  Nova Varoš – Plužine       1 : 0
12:30  Kolašin – Srebrenica        3 : 3  penalima 7 : 6

Petak, 05. Jul

08:30  Pljevlja – Požega                1 : 3
08:30  Kolašin – Priboj                0 : 3 P.F.
14:00  Sokolac – Čajniče              2 : 0
14:00  Mojkovac – Nova Varoš  0 : 2

Subota, 06. Jul

10:00  Požega – Sokolac              3 : 1
10:00  Nova Varoš – Priboj        2 : 0

Nedelja, 07. Jul

10:00  FINALE: Nova Varoš – Požega       1 : 2

TABELA

1. mesto Požega                   
2. mesto Nova Varoš                     
3. mesto Sokolac

MALI FUDBAL  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promjenama)

Utakmice se igraju na dva terena – kod sportske dvorane i kod terena “Bara“

Grupa A                              Grupa B               Grupa C                         Grupa D

Bajina Bašta                    Berane                      Plužine                        Priboj
Ivanjica                        Nova Varoš                   Novo Goražde          Mojkovac
Kalinovnik                   Srebrenica                    Rogaica                      Sokolac
AAAAAA                       Požega                         Čajetina                       Pljevlja

Četvrtak, 04. jul

08:00  Berane – Srebrenica                 5 : 0
09:00  Plužine – Čajetina                      4 : 4
09:00  Ivanjica – Kalinovik                  3 : 1
10:00  Priboj – Sokolac                          2 : 2
10:00  Nova Varoš – Požega                 3 : 2
11:00   Novo Goražde – Rogatica        2 : 6
11:00   Mojkovac – Pljevlja                    1 : 2
16:00  Bajina Bašta – Ivanjica            4 : 4
16:00  Srebrenica – Požega            0 : 1
17:00  Sokolac – Pljevlja        0 : 4
17:00  Čajetina – Rogatica      3 : 3
18:00  Priboj – Mojkovac        3 : 2
18:00  Berane – Nova Varoš     4 : 0
19:00  Plužine – Novo Goražde  7 : 1

Petak, 05. Jul

08:00  Nova Varoš – Srebrenica        5 : 4
09:00  Kalinovik – Bajina Bašta        0 : 3
09:00  Novo Goražde – Čajetina         11 : 2
10:00  Mojkovac – Sokolac       1 : 7
10:00  Požega – Berane                  0 : 4
11:00   Pljevlja – Priboj          2 : 1
11:00   Rogatica – Plužine          2 : 4
16:00  Srebrenica – Novo Goražde    0 : 5     P.F.
17:00  Kalinovik – Priboj          3 : 0       P.F.   
17:00  Požega – Rogatica          4 : 2   
18:00  Ivanjica – Sokolac       2 : 4   
18:00  Nova Varoš – Čajetina       3 : 0    
19:00  Bajina Bašta – Pljevlja      2 : 3   
19:00  Berane – Plužine    2 : 0   

Subota, 06. Jul

09:00  Mojkovac – Novo Goražde   5 : 7
10:00  Priboj – Rogatica                 0 : 5      P.F.
10:00  Kalinovik – Požega              1 : 4
11:00   Ivanjica – Čajetina              2 : 6
11:00   Sokolac – Nova Varoš        2 : 1
17:00   Plužine – Bajina Bašta       1 : 2
18:00  Pljevlja – Berane                 1 : 2

TABELA

1. mesto Berane                   
2. mesto Pljevlja                     
3. mesto Bajina Bašta  

STONII TENIS /M/  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Takmičenje će se održati u sali “Limenka“ na 4 takmičarska stola.

Grupa A                                            Grupa B                                    Grupa C

Foča                                                        Bijelo Polje                                   Priboj
Novo Goražde                                       Nova Varoš                                  Berane
Rogatica                                                 Požega                                         Sokolac
Foča                                                        Čajniče                                          Čajniče

Petak, 05. jul

09:00  Novo Goražde – Rogatica     1 : 4
09:00  Nova Varoš – Požega             4 : 0
09:00  Priboj – Čajniče                4 : 3
09:00  Berane – Sokolac            4 : 0
12:00   Foča – Novo Goražde   4 : 1
12:00   Bijelo Polje – Nova Varoš    4 : 2
12:00   Čajniče – Sokolac        4 : 0
12:00   Priboj – Berane    0 : 4
17:30   Rogatica – Foča      1 : 4
17:30   Požega – Bijelo Polje    0 : 4
17:30   Berane – Čajniče      4 : 0
17:30   Sokolac – Priboj       4 : 0

Subota, 06. Jul

09:00  Novo Goražde – Požega       2 : 4
09:00  Rogatica – Nova Varoš         1 : 4
09:00  Foča – Bijelo Polje                  0 : 4
12:00  Novo Goražde – Priboj          4 : 0
12:00  Rogatica – Sokolac               4 : 1
12:00  Foča – Berane                        0 : 4
17:30  Požega – Priboj                     4 : 0
17:30  Nova Varoš – Sokolac           4 : 0
17:30  Bijelo Polje – Berane             4 : 3

TABELA

1. mesto Bijelo Polje
2. mesto Berane
3. mesto Foča  

STONII TENIS /Ž/  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Takmičenje će se održati u sali “Limenka“ na 3 takmičarska stola.

Grupa A                                                  Grupa B

Foča                                                              Požega
Berane                                                         Nova Varoš
Priboj                                                           Rogatica
Užice                                                            Sokolac

Petak, 05. jul

10:30  Berane – Priboj             4 : 0
10:30  Požega – Sokolac          4 : 0
10:30  Nova Varoš – Rogatica 4 : 0
16:00  Foča – Berane          4 : 1
16:00  Sokolac – Rogatica  4 : 0
16:00  Požega – Nova Varoš  4 : 0

Subota, 06. Jul

10:30  Priboj – Foča               0 : 4
10:30  Nova Varoš – Sokolac   4 : 0
10:30  Rogatica – Požega         0 : 4
16:00  Priboj – Sokolac            0 : 4    (za 5. mesto)
16:00  Nova Varoš – Berane     1 : 4    (za 3. mesto)
16:00  Foča – Požega               4 : 1       (za 1 mesto)

TABELA

1. mesto Foča                   
2. mesto Požega                     
3. mesto Berane  

TENIS /M/ (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Takmičenje će se održati na teniskom terenu na šljaci u Vidrićima

Grupa A                                                    Grupa B

Foča                                                              Bijelo Polje
Bajina Bašta                                                  Požega
Sokolac                                                          Rogatica
AAAAAA                                                          Rudo

Četvrtak, 04. jul

09:00  Bajina Bašta – Sokolac     2 : 1
10:30   Bijelo Polje – Rudo           2 : 0
12:00   Požega – Rogatica     2 : 0
15:30   Foča – Bajina Bašta      2 : 0
17:00   Rudo – Rogatica      2 : 1
18:30   Bijelo Polje – Požega      2 : 1

Petak, 05. Jul

09:00  Sokolac – Foča    0 : 2
10:30   Požega – Rudo    2 : 1
12:00   Rogatica – Bijelo Polje     1 : 2
15:30   Sokolac – Rudo        2 : 0
17:00   Bajina Bašta – Požega         1 : 2
18:30   Foča – Bijelo Polje         2 : 1

TABELA

1. mesto    Foča                   
2. mesto   Bijelo Polje                     
3. mesto   Požega  

ŠAH /M/  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Takmičenje se održava u sali šahovskog kluba

Učesnici turnira: Bajina Bašta, Bijelo Polje, Kolašin, Mojkovac, Nova Varoš, Berane, Pljevlja, Požega, Priboj, Rogatica, Sokolac

Četvrtak, 04. jul

17:00            I    KOLO
Požega – Sokolac                         3 : 3
Bijelo Polje – Pljevlja               1,5 : 4,5
Rogatica – Mojkovac                 5 : 1
Nova Varoš – Bajina Bašta       3,5 : 2,5
Berane – Priboj                            2 : 4

Petak, 06. Jul

10:00           II   KOLO
Požega – Mojkovac          6 : 0
Pljevlja – Kolašin           5 : 1
Sokolac – Nova Varoš      3,5 : 2,5
Priboj – Rogatica          3 : 3
Bajina Bašta – Bijelo Polje    2 : 4

17:00           III    KOLO
Požega – Pljevlja         3,5 : 2,5
Rogatica – Sokolac       2,5 : 3,5
Nova Varoš – Priboj        3 : 3
Kolašin – Berane             1 : 5
Bijelo Polje – Mojkovac     4,5 : 1,5

Subota, 07. Jul

10:00           IV   KOLO
Priboj – Požega                1 : 5
Sokolac – Pljevlja           3 : 3
Berane – Bijelo Polje      3,5 : 2,5
Nova Varoš – Rogatica   3 : 3
Kolašin – Bajina Bašta      0,5 : 5,5

17:00           V    KOLO
Požega – Berane           3 : 3
Bijelo Polje – Sokolac    3,5 : 2,5
Pljevlja – Nova Varoš     3,5 : 2,5
Bajina Bašta – Priboj      3 : 3
Mojkovac – Kolašin          4,5 : 1,5 

TABELA

1. mesto Požega                   
2. mesto Pljevlja                    
3. mesto Berane

BEACH VOLLEY /M/  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u muškoj konkurenciji igraju se na terenu na pesku kod Suda

Ekipe učesnice: Priboj, Bijelo Polje, Prijepolje, Bajina Bašta

Četvrtak, 04. jul

09:00  Priboj – Bajina Bašta             0 : 2
09:30  Bijelo Polje – Prijepolje        2 : 0
15:30   Bajina Bašta – Prijepolje      0 : 2
16:00   Priboj – Bijelo Polje         0 : 2

Petak, 05. Jul

09:00  Bijelo Polje – Bajina Bašta    2 : 0
09:30  Prijepolje – Priboj        2 : 0

TABELA

1. mesto  Bijelo Polje                 
2. mesto  Prijepolje                   
3. mesto  Bajina Bašta

BEACH VOLLEY /Ž/  (NAPOMENA: termini odigravanja utakmica su podložni promenama)

Utakmice u muškoj konkurenciji igraju se na terenu na pesku kod Suda

Grupa A                                                     Grupa B                                         Grupa C

Prijepolje                                                        Sokolac                                        Čajetina
Višegrad                                                        Pljevlja                                          Bajina Bašta
Požega                                                          Priboj                                         Novo Goražde
Ivanjica                                                          Požega                                          Nova Varoš

Četvrtak, 04. jul

10:00  Višegrad – Požega                        2 : 0
10:30  Pljevlja – Priboj                             0 : 2
11:00  Čajetina – Novo Goražde            2 : 0
11:30  Bajina Bašta – Nova Varoš         0 : 2
16.30  Prijepolje – Višegrad          2 : 0
17.00  Sokolac – Pljevlja             2 : 0
17.30  Novo Goražde – Nova Varoš   0 : 2
18.00  Čajetina – Bajina Bašta      2 : 0

Petak, 05. Jul

10:00  Požega – Prijepolje          0 : 2   
10:30  Priboj – Sokolac                         0 : 2
11:00   Bajina Bašta – Novo Goražde    2 : 0
11:30   Nova Varoš – Čajetina       2 : 0

17:00  Požega – Pljevlja             2 : 1
17.30  Višegrad – Priboj             0 : 2
18:00  Prijepolje – Sokolac         2 : 0

Subota, 06. Jul

09:00  Požega – Bajina Bašta        0 : 2
09:30  Višegrad – Čajetina            0 : 2   P.F.
10:00   Prijepolje – Nova Varoš     2 : 0
15:30   Pljevlja – Bajina Bašta       0 : 2
16:00  Priboj – Čajetina                2 : 0
16:30   Sokolac – Nova Varoš      1 : 2

TABELA

1. mesto Prijepolje                    
2. mesto Nova Varoš
3. mesto Sokolac 

RIBOLOV  /M/ (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenje u ribolovu se održava na ribolovačkoj stazi na Višegradskom jezeru u opštini Novo Goražde.

Subota, 05. Jul      10:00

REZULTATI muškarci pojedinačno                                                          REZULTATI muškarci ekipno

1.mesto Petrušić – Rudo                                                                 1. mesto Priboj
2. mesto Kukić – Priboj                                                                 2. mesto Arilje
3. mesto Nasanović – Priboj                                                        3. mesto Rudo

PLANINARSTVO (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenje u planinarstvu će se održava u prirodnom ambijentu na obližnjim padinama planineRomanije.

Subota, 6. jul     09:00 (žene)                                      Petak, 5. jul     09:00 (muškarci)

REZULTATI muškarci:                                                                  REZULTATI žene:
1. mesto Sokolac                                                                             1. mesto Sokolac
2. mesto Rogatica                                                                          2. mesto Rogatica
3. mesto Mojkovac                                                                        3. mesto Bijelo Polje
11. mesto Požega                                                                                              

BICIKLIZAM  /M/ (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenje će se održati na stazi Sokolac – Pediše – Puhovac – Vojničko groblje

Učesnici trke: Bijelo Polje, Višegrad, Goražde, Ivanjica, Kalinovik, Pljevlja, Sokolac, Čajniče.

Četvrtak, 04. jul          11:00 zvanični trening

Petak, 05. Jul               11:00  start trke

Rezultati pojedinačno:

1. mesto Goran Cerović – Pljevlja                      vreme  0::27:01
2. mesto Miloš Vračar – Bijelo Polje                      vreme 0: 21: 58
3. mesto David Maličević – Pljevlja                      vreme   0: 30: 34

Plasman ekipno:

1. mesto Pljevlja                     vreme  1:28:23
2. mesto Bijelo Polje                     vreme   1:30:21
3. mesto Kalinovik                     vreme   2:11:54

STRELJAŠTVO  (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenje se održava u streljani u sportskoj dvorani

Učesnici (žene): Bajina Bašta, Berane, Višegrad, Ivanjica, Kolašin, Kosjerić, Pljevlja, Priboj, Rogatica, Sevojno, Sokolac, Užice.

Učesnici (muškarci): Bajina Bašta, Berane, Višegrad, Ivanjica, Kolašin, Kosjerić, Pljevlja, Požega, Priboj, Rogatica, Sevojno, Sokolac, Užice.

Četvrtak, 4. jul  09:30 (žene)                                                     Petak, 5. jul 09:30 (muškarci)

REZULTATI žene pojedinačno:                                                       REZULTATI muškarci pojedinačno:

  1. mesto Svetislavka Đurašković – Berane  krugova 185   1. mesto Milan Dević – Berane              krugova 185
  2. mesto Jovana Janković – Sokolac             krugova 181    2. mesto Miloš Božović – Berane             krugova 185
  3. mesto Milica Perišić – Kolašin                  krugova 179      3. mesto Marinko Janković – Sokolac           krugova 184

REZULTATI žene ekipno:                                              REZULTATI muškarci ekipno:

1. mesto Berane             krugova  543                                               1. mesto Berane             krugova   552
2. mesto Kolašin            krugova  531                                               2. mesto Kolašin            krugova   528
3. mesto Kosjerić           krugova   525                                             3. mesto Ivanjica           krugova   526
kkkkkkkkkk                                                                                            11. mesto Požega            krugova   433

KARATE  (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenje u karateu za muškarce i žene se održava u sportskoj sali “Limenka“ i na otvorenom terenu K 1 kod Osnovne škole

Srijeda, 3. jul  20:00 (žrijeb)          Četvrtak, 4. jul 09:30          Petak, 5. jul 17:00

REZULTATI žene – kate:                                              REZULTATI muškarci – kate:

1.mesto  Isidora Borovčanin – Sokolac                                     1. mesto Andrija Stanković – Priboj
2. mesto Marija Jerko – Priboj                                                    2. mesto Stefan Bulajić – Užice
3. mesto Lidija Trmčić – Užice                                                     3. mesto Stefan Pejović – Rudo

REZULTATI žene – borbe (-68 kg):                             REZULTATI muškarci – borbe (-68):

1.mesto Marija Pekatić – Višegrad                                             1. mesto Miloš Bulatović – Kolašin
2. mesto Nevena Nikolić – Užice                                                 2. mesto Nemanja Drakul – Foča
3. mesto Tijana Drašković – Sokolac                                        3. mesto Aleksandar Lalić – Sokolac

REZULTATI žene – borbe (-61):                               REZULTATI muškarci – borbe (-78):

1.mesto  Jana Radović – Užice                                                    1. mesto Vladimir Jović – Kolašin
2. mesto Sofija Tošić                                                                       2. mesto Željko Jovanović – Užice
3. mesto Lidija Trmčić – Užice                                                    3. mesto Jovan Negić – Bajina Bašta

Kate ekipno žene:                                                            Kate ekipno muškarci:

1.mesto  Ivanjica                                                                               1. mesto Priboj
2. mesto Priboj                                                                                  2. mesto Rudo
3. mesto Užice                                                                                   3. mesto Požega

REZULTATI žene – borbe (+68):                                    REZULTATI muškarci – borbe (+78):

1.mesto  Viktorija Kraljević – Sokolac                                       1. mesto Lazar Kukuličić – Kolašin
2. mesto Teodora Kraljević – Sokolac                                        2. mesto Marko Glogovac – Sokolac
3. mesto Elena Vidaković – Priboj                                               3. mesto Miloš Ršumović – Užice

REZULTATI žene – borbe apsolutna:                                  REZULTATI muškarci – borbe apsolutna:

1.mesto  Viktorija Kraljević – Sokolac                                         1. mesto  Lazar Kukuličić – Kolašin
2. mesto Nevena Nikolić – Užice                                                    2. mesto Nemanja Brašanac – Pljevlja
3. mesto Gala Pajović – Višegrad                                                   3. mesto Jovan Njegić – Bajina Bašta

  Borbe ekipno žene:                                                           Borbe ekipno muškarci:

1.mesto  Sokolac                                                                                     1. mesto  Užice
2. mesto Višegrad                                                                                  2. mesto Pljevlja
3. mesto Užice                                                                                         3. mesto Bajina Bašta

PARA MOSI  (NAPOMENA: termini su podložni promenama)

Takmičenja koja su predviđena za osobe sa invaliditetom – “PARA MOSI” biće realizovanau subotu, 6. jula

REZULTATI           (Gradski stadion “Bara“)

Atletika – 15:00 

100 m (Ž)

1. mesto Snežana Džida – Sokolaac                       vreme   15:76
2. mesto Ljiljana Čepić – Pljevlja                        vreme   26:79
3. mesto nema                       

100 m (M)  

1. mesto Miloš Tasić – Sokolac                        vreme   15:25
2. mesto Nikola Jevtić – Sokolac                       vreme   16:75
3. mesto Ratko Kovačević – Pljevlja                       vreme   27:19

Kugla (Ž) 

1. mesto Marina Živković                                  7:32 m                   
2. mesto Ljilja Popović – Pljevlja                      5:18 m                     
3. mesto  nema

Kugla 1. kategorija (M)

1. mesto Hamed Podbićanin – Prijepolje            9:27 m 
2. mesto Boris Borovčanin – Sokolac                  6:13 m             
3. mesto Vojin Gordić – Sokolac                          5:86 m 

Kugla 2. kategorija (M)

1. mesto Admir Slijepčević – Pljevlja              12:50 m               
2. mesto Borislav Anđić – Berane                  11:88 m              
3. mesto Danko Gospić – Pljevlja                        10:28 m   

Streljaštvo  – 13:00            (Streljana sportske dvorane)

Muška konkurencija

1. mesto Draženko Janković – Sokolac             krugova   169
2. mesto Đinović Milan – Berane                 krugova   168
3. mesto Delipara Momčilo – Sokolac            krugova   164                                      

Ženska konkurencija

1. mesto Strujić Vesna – Pljevlja            krugova  164
2. mesto Vlahovljak Lada – Pljevlja             krugova   149
3. mesto   Laketić Lidija – Pljevlja            krugova   141

Šah   –  12:00        (Šahovski klub)

1. mesto
2. mesto Požega
3. mesto           

Ribolov  – 10:00   (Ribolovačka staza na Višegradskom jezeru u opštini Novo Goražde)

Ženska konkurencija

1. mesto Slavica Janković – Arilje          400           
2. mesto Marija Radović – Arilje                 0             
3. mesto  

Muška konkurencija

1. mesto Dragan Pajović – Požega           1520                   
2. mesto Duško Čolović – Pljevlja             1300                     
3. mesto Zoran Todorović – Arilje               440

Pikado – (nakon takmičenja u streljaštvu)  (Streljana sportske dvorane)

Muška konkurencija

1. mesto Šender Dragan – Sokolac              krugova   114     
2. mesto Momčilo Delipara – Sokolac              krugova   95       
3. mesto Dražen Janković – Sokolac              krugova   91

Ženska konkurencija

1. mesto Marina Soković – Pljevlja              krugova   91     
2. mesto Lada Vlahovljak – Pljevlja              krugova   86       
3. mesto Mara Tomović – Pljevlja              krugova   80

NAJBOLJA sportistkinja MOSI Sokolac 2019 – Mladena Petrušić – Sokolac /atletičarka/

NAJBOLJI sportista MOSI Sokolac 2019 – Stefan Ćuković – Sokolac /atletičar/

NAJKOMPLETNIJA ekipa na MOSI Sokolac 2019 je Priboj

FAIR-PLAY trofej pripao je ekipi Goražde

GENERALNI PLASMAN

Žene                                                                 Muškarci
1. mesto Sokolac                                                     1. mesto Sokolac
2. mesto Priboj                                                       2. mesto Pljevlja
3. mesto Požega                                                    3. mesto Berane

SVEUKUPNI POBEDNIK MOSI Sokolac 2019. je Sokolac

Prijepolje INFO

 

Оставите одговор