KAKO PRIJEPOLJE INFO SAZNAJE… Policija u Kragujevcu uhapsila je dvojicu muškaraca u vezi sa teškim ubistvom koje se dogodilo u tom gradu. Naime, B. V. (43) se sumnjiči da je izvršio ubistvo 35-godišnjaka, dok je M. V. (23) optužen za podstrekavanje na to krivično delo.
Prema informacijama iz Policijske uprave Kragujevac, incident se odigrao u popodnevnim časovima u naselju Erdeč. Osumnjičeni B. V. je, kako se navodi, ispalio više hitaca iz vatrenog oružja prema žrtvi koja je bila u svom vozilu. Nažalost, povrede zadobijene u tom napadu bile su fatalne, te je muškarac preminuo na licu mesta.
B. V. se tereti za teško ubistvo, dok se M. V. sumnjiči da je podstrekivao izvršenje ovog dela. Njih dvojica su danas ujutru zadržani na policijskoj stanici, a nakon maksimalno 48 sati zadržavanja biće privedeni Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu uz odgovarajuću krivičnu prijavu.
Policija je saopštila da nastavlja sa radom na ovom slučaju kako bi rasvetlila sve okolnosti i činjenice vezane za izvršenje krivičnog dela. Ovaj slučaj uzburkao je javnost s obzirom na ozbiljnost dela i način na koji je sprovedeno.
Istražni organi su otvorili sve relevantne aspekte ovog tragičnog događaja kako bi doprineli pravdi i osigurali da se istina otkrije. U ovoj teškoj situaciji, zajednica se suočava s gubitkom jednog od svojih sugrađana, a policija je usredotočena na garantovanje bezbednosti i zaštitu građana.
Izvor: Tanjug







