KAKO PIŠE Tanjug, prvi potpredsednik vlade i ministar finansija Siniša Mali pozvao je građane da se sutra okupe ispred Doma Narodne Skupštine. On je apelovao na sve prisutne da demonstriraju snagu Srbije, istakavši da su to upravo naši ljudi koji teže napretku i jedinstvu.
U video poruci objavljenoj putem društvenih mreža, Mali je pozvao sve građane da se pridruže skupu zakazanom za subotu, 27. juna, ispred Narodne skupštine u Beogradu. Naglasio je potrebu da se ukaže na ono što čini srpsku snagu, ističući da je reč o narodu koji želi bolje uslove života.
„Dragi građani Srbije, pozivam vas da se okupljamo. Donesimo poruku kako ćemo zajedno raditi na napretku naše zemlje. Želimo da vidimo rast plata i penzija, kao i investiranje u obrazovne i zdravstvene institucije, kao i izgradnju važnih infrastrukturalnih objekata“, podvukao je ministar.
On je dodatno naglasio značaj masovnog prisustva i jedinstva građana na tom skupu, želeći da pruži podršku i potvrdi zajedništvo naroda u borbi za bolju budućnost.
Mali je istakao da je okupljanje prilika da se svi zajedno iskaže pozitivna energija i želja za zajedničkim ciljevima. Ova poruka dolazi u trenutku kada je potrebno da se mobilizuje što veći broj građana kako bi se pružila podrška budućim projektima i inicijativama koje će unaprediti živote u zemlji.
U svojoj poruci, first potpredsednik vlade je jasno naglasio da je poboljšanje životnog standarda od ključnog značaja i da svi zajedno moramo raditi na ostvarenju tih ciljeva.
Originalnu vest pročitajte na…
FOTO …
[ovde nalepi tekst izvora]






