петак, март 29, 2024
NaslovnaPRIJEPOLJEОРЛОВИ СА ТРОМЕЂЕ" УБЕДЉИВИ ПРОТИВ АРАНЂЕЛОВЧАНА

ОРЛОВИ СА ТРОМЕЂЕ“ УБЕДЉИВИ ПРОТИВ АРАНЂЕЛОВЧАНА

КМФ ПП 192 Пријепоље – КМФ Аранђеловац Аранђеловац = 14:4 (8:1)

ПП 192 је јесењи део сезоне затворио убедљивом партијом против КМФ Аранђеловац – 14:4 (8:1) и тако избио на треће место Регионалне футсал лиге „Запад“.

Малобројни гледаоци могли су да уживају у доброј футсал представи, посебно својих љубимаца, који су им се одужили уиграним акцијама, лепим потезима и великим бројем головима. Ослабљени Аранђеловчани данас ниједног тренутка нису успели да парирају нашим момцима.

Од првог судијског звиждука „орлови са тромеђе“ су кренули жустро као голу гостију и врло брзо, већ у 4. минуту стигли до убедљивих 3:0.
И у наставку утакмице слична слика на терену – домаћи који нападају, стварају шансе, голмана Аранђеловчана стављају на искушења, па се на одмор отишло са убедљивих 8:1.

И у другом полувремену играчи ПП 192 су били ефикасни, мада је било видљиво да су „пустили гас“. Ипак, у 34. минуту на семафору је стајало огромних 14:1! И тада су стали. То су искористили гостујући играчи и у последња два минута утакмице, са три поготка, ублажују пораз – 14:4, показавши да знају да играју.

14:4 – Стефан Новаковић (40′)

ПП 192 је наступио у следећем саставу: Bogdan Cvijovic (1, г), Владета Новковић (10, к), Miroslav Cvijovic (3), Nemanja Radakovic (4), Milan Lapcevic (7), Igor Gile Dumic (11), Emil Catic (18), Igor Pajevic (21), Марко Марачић (33), Dragoljub Beko Minic (27) и Aldin Djurdjevic (53). Представник екипе: Виктор Ратковић.

За КМФ Аранђеловац су играли: Sasa Perisic (1, г), Dusan Nikic (7, к), Nemanja Necke Radovic (3), Марко Марковић (4), Zdravko Ivankovic (5) и Стефан Новаковић (6).

Утакмицу је добро водио судијски пар Slobodan Struja Ћирушић из Нове Вароши и Enes Cvrle Kasumovic из Сјенице, који данас и нису имали тежак задатак. Делегат је био Бранко Табашевић из Пријепоља.

Пролећни део првенства се наставља првог викенда фебруара (2/3) када ће, у оквиру 10. кола РФЛЗ, ПП 192 гостовати екипи KMF Loznica Grad, док ће у 11. колу, пред својом публиком, покушати да „скине скалп“ водећем KMF „Karađorđe“ Rača.