KAKO PRIJEPOLJE INFO PREDLAŽE
U novoj epizodi serijala „Priče iz lobija“, gledaoci imaju priliku da otkriju čaroliju hotela Javor, smeštenog u slikovitim Kušićima, koji se može opisati kao prava vazdušna banja. Ovaj hotel se nedavno renovirao i sada nudi raznovrsne sadržaje koji će zadovoljit svakog gosta.
Posetili smo ovaj popularni hotel, poznat po organizaciji ekskurzija, gde će se uskoro pripremati za dolazak grupe učenika. Hotel Javor ne nudi samo udoban smeštaj, već i posebne kulinarske doživljaje. Domaći specijaliteti pripremljeni od svežih lokalnih namirnica jednostavno će Vas oduševiti.
Deca će ovde imati priliku da se povežu s prirodom i zaborave na ekrane i elektroniku, uživajući u aktivnostima na otvorenom. Ova prilika je savršena da se podsete svojih đačkih dana i da se opuste u očaravajućem ambijentu koji okolna priroda pruža.
Osim toga, hotel Javor nudi razne aktivnosti koje će zadovoljiti sve uzraste. Od planinarenja do razgledanja lokalnih znamenitosti, svako može pronaći nešto za sebe. Gosti mogu uživati u svežem vazduhu i prelepim pejzažima, što ovaj hotel čini idealnom destinacijom za opuštanje i rekreaciju.
Ova epizoda je poziv svima da se pridruže i dožive jedinstveno iskustvo u prirodi, daleko od gradske buke. Uživajte u srdačnoj atmosferi hotela Javor i neka Vas ovo putovanje podstakne da se ponovo povežete sa prirodom i svojim najmlađima. Vidimo se u Javoru!
Izvor: BT TV






